Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
15420117
*
:-):-D:-|:-(;-);-D:cool:
Bartosz
Vaše díla jsou působivá. Pozdravy.
MAZZA
those pictures are very nice
Belfegor
Super nové stránky
Hodně úspěchů ;-)
David
Tak tohohle klučinu jsem viděl vystavovat, ale i fotit tady u nás na otrokovické Besedě a musím uznat, že je to fakt borec. Video, které jsem našel posílám.
http://www.youtube.com/watch?v=up6pqtgUJEc
Iva Michálková
O.p.s. Formica,
ve spolupráci s fotoklubem EX OFFO, Českou federací fotografického umění, internetovým magazínem e-obzor, Českým svazem včelařů za podpory Krajského úřadu Ústeckého kraje a Krajského úřadu Žilinského samosprávného kraje, vyhlašuje ČeskoSlovenskou fotografickou soutěž Děčínská KOTVA 2012 s názvem
„ Krajina plná medu“

Soutěž je vyhlášena pro ZŠ II. stupně, střední školy, vyšší odborné školy a ostatní školská zařízení včetně DDM.
Ceny - Počítače , digitální fotoaparáty , kamery , vstupenky a mnoho dalších překvapení pro jednotlivce i kolektivy ….

Téma soutěže má čtyři okruhy:
1/ Včelí společenstvo
2/ Člověk včelař
3/ Ze života včel
4/ Pro Ústecký a Žilinský kraj navíc volné téma - „ Z mého kraje“

Pro všechna témata platí dvě kategorie.
A/ Černobílé foto
B/ Barevné

Do soutěže se přijímají snímky zachycující např. život včelstev, jejich vývoj, historické a současné způsoby chovu a vývoj chovných zařízení (úlů), práci včelařů, včelařské pomůcky atd. Snímky zachycující včely jako významný prvek biodiverzity ekosystémů a významné opylovače. Dále pak včelí produkty, jejich význam pro lidstvo, a ostatní snímky odpovídající tématu soutěže.

Věková kategorie: 13 - 18 let (bez omezení)
Podmínky: autor musí mít trvalé bydliště v ČR, nebo SR

Rozměr fotografií: 20x30cm nebo jejich odvozeniny při zachování delší strany.

Formát JPEG-L při rozlišení 300dpi.

Max. počet snímků je 10ks od autora.
Snímky se zasílají na CD nebo DVD.

Označení fotografií:
Všechny soubory musí obsahovat přílohu s těmito údaji: Věk autora, jméno a příjmení, název jednotlivých fotografií, celou adresu včetně PSČ, a dále údaj o škole, její emailovou adresu a kontaktní osobu školy, která zajišťuje účast v soutěži ( to v případě, že se škola zúčastní společnou kolekcí).

Hodnocení provede odborná porota.
Z vybraných prací nechá vyhlašovatel na vlastní náklady zhotovit fotografie, z nichž bude uspořádána výstava, na jejíž vernisáži budou předány hodnotné ceny oceněným autorům. Cenu získají také tři vyhodnocené školy. O konání budou všichni včas informováni.

Upozornění: Vyhlašovatel si vyhrazuje právo: Některou cenu neudělit, případně některé ceny sloučit do jedné. Ponechat si zaslaná CD, DVD k dalšímu využití, při zachování AP.
Zasláním souborů je vyjádřen souhlas s podmínkami a účastí v soutěži.

Uzávěrka soutěže: 31. 7. 2012 . Vernisáž soutěže : září 2012 CD či DVD zasílejte na adresu: O.p.s. Formica – Pod Chlumem 209, 406 02 Děčín 3

emailovou adresu: opsformica@email.cz
Info. na www.e-obzor.cz Mob: 724 872407 Kontaktní osoba: Radek Tomášek
Luboš Vácha
Zdravím všechny,
je to asi půl roku, co jsem zde psal, že bych se chtěl stát členem fotostřediska. Mám tedy dotaz, kdy bude další a zřejmě moje první schůzka v rozvoji. Příspěvek zaplatím hned. Díky za info.:-)
Martin Ježek
Přeji vám hezký den,moc rád bych se stal členem klubu,ale nejsem žádný profesionál ale jen amatér.Můj dotaz zní:co pro to mám udělat a zda-li mám šanci?s pozdravem Martin Ježek
To: Luboš Vácha
Ahoj Luboši
Děkujeme ti za projevený zájem. Pokud máš zájem o členství ve fotoklubu velice rádi tě uvítáme. Hlavní podmínka je fotit a zaplatit roční příspěvek cca 300 Kč. Přihlášku dostaneš na klubové schůzce, která je v úterý 5.1.2010 od 19.00 v salónku restaurace Rozvoj.
Luboš Vácha
Zdravím všecky.
Nejprve chci všem popřát veselý vstup do dalšího roku a co nejvíce dobrého světla. Tento web mě velice zaujal. Nejen díky tomu, že jsou zde nádherné kousky z vašich objektivů, ale i takový seznam lidí, kteří se v tomto oboru pohybují. Překvapil mě celkem slušný počet fotografů, dokonce i jeden známý, o kterém jsem dosud nevěděl že fotí a hlavně ženy.
Chci se zeptat já ká jsou zde kritéria pro registraci ve fotoklubu. Upozorňuji, že nejsem profi fotograf, na nic si nehraji, ale focení mě čímdál více přitahuje, rád se učím.
Opravdu se mi tento web a jeho materiály líbí. Jsou tedy některé věci, které je třeba splňovat? Kromě toho, že se musí fotit?
Mám zhruba 2 roky starý panasonic FZ50, jde to s ním celkem fajn, snažím se s každou fotografií vychytat mouchy z těch předchozích. Učím se a stále mám co:) Luboš:-)
Václav Vait
Edice České fotoaparáty - nový přírustek

Dobrý den,
dovolte mi, abych Vám touto "spamovou" cestou informoval o existenci nového sešitu z edice České fotoaparáty, tentokráte věnovanému přístrojům firem Vršofot (Epifoka a další aparáty), O.Keyzlar - OKAM atd., G.Tieze - Tiezonette a Hess & Klazar.
V případě Vašeho zájmu uvádím níže link na aukční server Aukro, jde o možnost okamžitého zakoupení sešitu za cenu 72,- plus 37,- korun poštovného.
http://www.aukro.cz/item842545197_ceske_fotoaparaty_vrsofot_a_dalsi_novinka.html

Sběratelům
starých fotoaparátů, jakož i fandům historie našeho průmyslu dále nabízím všechny dostupné doposud vydané sešity o českých fotoaparátech (sešit o Flexaretu je bohužel momentálně vyprodán). Jedná se o tyto svazky:
Bratři Bradáčové a Optikotechna - předválečná historie dvouokých zrcadlovek (autor Jan Trunec)
Emil Birnbaum (J.Trunec)
Václav Kolář Modřany (autoři J.Trunec a Mgr. Václav Vait)
Aparáty pro začátečníky 1. díl (autor Ing. Radomír Malý)
Aparáty pro začátečníky 2. díl (R.Malý)
Kinofilmové fotoaparáty Meopta (V.Vait)
Vršofot - Keyzlar - Tieze - Hess & Klazar (J.Trunec a V.Vait) - novinka !!!
Doplněno mnoha fotografiemi, tisk - barevný ofset. Podrobnější vyobrazení stránek najdete v aukcích jednotlivě nabízených sešitů.
Tento komplet (7 ks) nabízím za velmi zvýhodněnou cenu; ta je u jednotlivých čísel o cca 25 % nižší než v kamenných obchodech, a jako bonus máte navíc poštovné zdarma (nevztahuje se však na posílání do ciziny !)
http://www.aukro.cz/item842545292_ceske_fotoaparaty_komplet_7_dotupnych_sesitu.html
Pokud
byste měli zájem získat jen některý z těchto titulů, tuto možnost naleznete v mých dalších aukcích.

Sběratelům a fandům filmových kamer jsou určeny následující dva 40stránkové sešity o historických 8mm resp. 16mm kamerách české produkce, vycházející rovněž v rámci edice České fotoaparáty (autor Mgr. Václav Vait). Tyto 2 sešity obsahují kompletní řadu u nás vyráběných kamer, neméně zajímavé snad budou taktéž informace i o více či méně známých kamerách, které skončily jen ve fázích prototypů. Doplněno
řadou fotografií, tisk - kvalitní černobílý ofset.
http://www.aukro.cz/item842545872_ceske_kamery_1_dil_osmicky.html
http://www.aukro.cz/item842545952_ceske_kamery_2_dil_sestnactky.html

Příjemn
é počtení! Děkuji za Vaši pozornost a zůstávám s pozdravem Václav Vait
Ivík
add Smíšek: taky jsem překvapená, jaké dobré fotografy máme v HB. Tím více, že jeden z nich je můj kolega ;-)
Karel Š.
To Smíšek: Chvála potěší ale nevím zda to není přehnané, jsou tu lepší fotografie a fotografové..
Každopádně díky, Karel Š.
macek
Dívala jsem se na vaše fotografie některá jsou fakt zajímavá, vůbec jsem netušila že Havlíčkův Brod má fotklub. Někdy bych chtěla si promluvit s nějákým fotografem a vzít si odněj pár skušeností. Viučuji se na fotografa ale stejně nějáké skušenosti jsou lepší ozvěte se prosím na Corejka.macek@seznam.cz;-)
Smíšek
Nahlédla jsem do galerie na pár fotek a musím říct, že některé jsou opravdu špičkové...:-) Ani jsem netušila, že se naše město pyšní skupinou fotografů, kteří vystavují své úlovky po různých koutech republiky. Naprosto ohromující mi přišly fota Karla Šťastného...vystižení přírody v tom nejlepším světle... opravdu před vámi smekám...:-);-):-) je to krásné pokoukání...:-);-):-):-)
medůza
nic moc pořád to samé žádné novinky:-| nuda
nobody
Do nového roku přeju všem nadšeným fotografům jen samé dobré fotky :-)
Yanek
Ahoj, zdravím vás kolegy a foto kamarády a
připomínám že v sobotu 14.6. začíná v Moravské Třebové
fotofestival, jehož nedílnou součástí je i salon na šňůrách, čím více foteček
přivezete tím lépe, místa bude dost.


S pozdravem Yanek alias Dlouhý z M.Třebové

http://www.mtrebova-city.cz/galerie/fotofestival08/1.htm
hornas
Dobrý den, co je potřeba k tomu, abych se stal členem vašeho fotografického klubu?
Děkuji za odpověď, Milan H.
Chladič
Lituji jen, že podobný fotoklub nemáme v Opavě nebo blízkém okolí. Jsem sám. Vám všem děkuji za Vaše stránky, krásný fotografie a přeji dobré světlo. Do klubové činnosti přeji mnoho radosti a potěšení. Chadič
Lubo Vlček
...som rad, ze som mal moznost nahliadnut na vase stranky a mozno i trochu porovnat vasu tvorbu s tou nasou...ale hlavne som tu nasiel dost zaujimavych a inspirativnych fotografii...dakujem a prajem dobre svetlo
Karel Borovsky
Zasilam par foto z mest po cele republice.
L. Fiserova
Srdecne Vas zveme na prehlidku portfolii Portfolio Review v ramci Mesice fotografie v Bratislave. Jde o skvelou akci, kde mate moznost prezentovat svoji fotografickou tvorbu kuratorum, galeristum, redaktorum casopisu, kritikum, reditelum festivalu, agentum a ruznym zajimavym fotografickym osobnostem z celeho sveta - a vytvorit tak dulezite kontakty, ktere Vam pomuzou prosadit se v sirsim kontextu nebo ziskat cenne rady a postrehy k Vasi tvorbe. V ramci 2 dnu (2. - 3. listopad 2007) muzete vystridat az kolem 10 konzultantu, ktere si sami zvolite. Zaroven se automaticky ucastnite souteze o nejzajimavejsi portfolio. Vitez vyhrava samostatnou vystavu v ramci Mesice fotografie 2008. Ucastnicky poplatek je 49 Euro. Konzultace probihaji v anglictine, prip. v jazyce, na kterem se s vybranym konzultantem dohodnete. Prihlasit a vice informaci muzete ziskat na portforeview@gmail.com. Jelikoz mame volnych poslednich 15 mist, nevahejte. http://www.sedf.sk/article.aspx?c=23&a=1749
Lorenzo
Nice photos!!!
Zdeněk Secký
tak se ukažte pánové fotografové..........