Administrace

Přihlašte se do administrace

Heslo:

Vítejte na stránkách HB fotoklubu,

Fotografie je neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Členové našeho klubu se pomocí fotografie snaží nejen o svědectví o něčem kolem nás, ale i o výtvarný projev s emotivním účinkem a rozvoj smyslu dívat se na věci jiným způsobem.

Klub vznikl v roce 1961 a samozřejmě prošel celým bouřlivým vývojem fotografie až do současných dnů, včetně různých změn v tvorbě i chápání fotografie jako samostatného autorského díla. Pomocí těchto stránek se i Vy můžete seznámit s výsledky naší práce.

Při prohlížení nespěchejte, neodsuzujte na první pohled, k fotografiím se i opakovaně vraťte a zkuste se zamyslet nad tím, proč fotografie vznikla. Potěší nás Vaše vyjádření v knize návštěv a třeba i negativní.

Přejeme Vám příjemné i zajímavé zážitky.
HB fotoklub

23. únor, 2007

Random - Podzimní krajina

Nejnovější fotografie

Latest landscape photo - Výklenek
Latest landscape photo - Snění
Latest landscape photo - návštěva v Jihlavě
Latest landscape photo - Moravské Toskánsko - II.

Náhodně vybrané fotografie

Random landscape photo - Doutník